KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 11244557
nr 1124 4557
Gouache
Oidentifierad konstnär, signerad, 1964, Man med hink, 34x44
måndag 21 augusti 2017
kl 18:36:23
Gouache